درباره ما

فروشگاه اینترنتی روغن موتور پارس توسط تیمی جوان و خلاق از دانشجویان دانشگاه هرمزگان (شهریور 1401) تاسیس شد. محصولات این فروشگاه شامل تمامی لوازم مصرفی خودروها اعم از روغن موتور ، انواع فیلترهای مصرفی (فیلتر روغن ، فیلتر هوا ، فیلتر هوای کولر (کابین)) ، روغن دنده ، روغن هیدرولیک ، گریس ها ، روغن ترمز ، روغن های صنعتی ، اسپری ها و مکمل بنزین و …. میباشد . و همواره تلاش بر اینست که دایره فراوانی محصولات با برند های متفاوت در زمینه لوازم مصرفی را گسترس داده تا نیاز مشتریان عزیز را که در هر جای ایران قرار دارند برآورده نماید .
فروشگاه اینترنتی روغن موتور پارس بر پایه فروشگاه فروش فیزیکی کاسپین با 50 سال سابقه در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو و لوازم مصرفی ماشین میباشد .
این فروشگاه با مدیریت (برادران اعتمادی) واقع در بندرعباس ، خیابان اتوتاج ، مجتمع تجاری کارگزاری بنا شده و وظیفه فروش بصورت عمده لوازم مصرفی خودرو را دارد .
فروشگاه کاسپین با در اختیار داشتن نمایندگی محصولات کاسپین (فومن شیمی) و سرکان توانسته است نیاز مشتریان به محصولات با کیفیت و با نازل ترین قیمت را برطرف سازد .
برای خرید به صورت عمده از این فروشگاه میتوانید فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند.
شماره های فروشگاه جهت ارتباط با کارشناس
076-32214013
076-32214014
آدرس : بندرعباس ، اتوتاج ، مجتمع تجاری کارگزاری ، پلاک 13 و 14 
 

کاربر گرامی لطفا تا لودشدن کامل لوکیشن منتظر بمانید و از صفحه خارج نشوید

برای سوالات خود و اعلام خرید عمده فرم زیر را پر نمایید